Кориговани распоред за треће тромесечје

Оглас о давању у закуп школског простора

Нови кориговани распоред писаних провера за треће тромесечје.

Пријава испита за ванредне ученике април-мај 2019

Правилник и упутство за израду матурског рада

Међународна размена са Гимназијом Пољане у Љубљани

У периоду од 12. до 18. марта ученици наше школе учествовали су у међународној размени са ученицима Гимназије Пољане у Љубљани.

Током боравка у Словенији имали су прилике да се упознају са свакодневним животом у словеначкој породици, размене искуства са својим вршњацима, упознају се са образовним системом и стекну нова пријатељства.

Истраживали су тајне Паклене пећине, посетили музеј пиварства и римску некрополу у Штајерској, освоји Планицу, осликавали лицидарска срца у Радовљицама, истраживали планинарство у јединственом музеју планина, учили словеначке игре и правили националне слаткише. У интересатним играма откривали благо Љубљане, опробали се у спортским играма и покушали да науче словеначки језик.

Следећи сусрет је заказан у Београду 2. априла када дочекујемо у узвратну посету наше пријатеље из Љубљане.