Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

26.12. Секција за немачки језик представила је Божић у Немачкој

Поводом Божића који се на немачком говорном подручју прославља 25. децембра, чланови секције немачког језика организовали су у понедељак, 26. децембра презентацију на којој су присутнима причали о обичајима везаним за прослављање овог празника. Интересовање ученика, не само оних који уче немачки језик, било је велико а сви присутни су послужени колачима који се традиционално спремају у ово време.