Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

26.12. Секција за немачки језик представила је Божић у Немачкој

Поводом Божића који се на немачком говорном подручју прославља 25. децембра, чланови секције немачког језика организовали су у понедељак, 26. децембра презентацију на којој су присутнима причали о обичајима везаним за прослављање овог празника. Интересовање ученика, не само оних који уче немачки језик, било је велико а сви присутни су послужени колачима који се традиционално спремају у ово време.