Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Почела са радом Филозофска секција

Филозофска секција успешно је започела са радом. Састанци се одржавају сваког петка од 12.30. до 13.50. у читаоници библиотеке.
За све информације можете се обратити професору Филипу.