Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

11.-13.11. Са Сремушом на Голији

Четврто традиционално новембарско пешачење реализовано је у периоду 11-13. новембар на планини Голији. Ученици су имали прилику да рекреативним пешачењем побољшају своју кондицију, науче неке нове ствари које је природа припремила за њих и на практичном примеру осете климатске законитости и уживају у зимским чаролијама.
Током тродневног боравка на Голији препешачили смо укупно 26кm.
Кроз овај тродневни програм покушали смо да повежемо децу из урбаних средина са природом и унапредимо здравствене навике савременог начина живота. На научно – популаран начин ученици су упознати са богатством самоникле јестиве Природе у Србији.
Посетили смо и манастир Студеницу и уживали у узбудљивој ноћној шетњи по Голији.
Ученике су водили професори Нада Еремија, Маријана Бјековић и Дарко Бајић.