Кориговани распоред за треће тромесечје

Оглас о давању у закуп школског простора

Нови кориговани распоред писаних провера за треће тромесечје.

Пријава испита за ванредне ученике април-мај 2019

Правилник и упутство за израду матурског рада

11.-13.11. Са Сремушом на Голији

Четврто традиционално новембарско пешачење реализовано је у периоду 11-13. новембар на планини Голији. Ученици су имали прилику да рекреативним пешачењем побољшају своју кондицију, науче неке нове ствари које је природа припремила за њих и на практичном примеру осете климатске законитости и уживају у зимским чаролијама.
Током тродневног боравка на Голији препешачили смо укупно 26кm.
Кроз овај тродневни програм покушали смо да повежемо децу из урбаних средина са природом и унапредимо здравствене навике савременог начина живота. На научно – популаран начин ученици су упознати са богатством самоникле јестиве Природе у Србији.
Посетили смо и манастир Студеницу и уживали у узбудљивој ноћној шетњи по Голији.
Ученике су водили професори Нада Еремија, Маријана Бјековић и Дарко Бајић.