Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

20.10. Светски дан јабука!

20.10. Данас је Светски дан јабука, па је наш Клуб здравијег живота тим поводом организовао „здраву“ акцију дегустације јабука за ужину на великом одмору. Ево мало атмосфере, која је употпуњена песмама Црвене јабуке са рагласа.