Кориговани распоред за треће тромесечје

Оглас о давању у закуп школског простора

Нови кориговани распоред писаних провера за треће тромесечје.

Пријава испита за ванредне ученике април-мај 2019

Правилник и упутство за израду матурског рада

Како ми можемо да допринесемо спасу планете???!!!

Како ми можемо да допринесемо спасу планете?
Прво да научимо, а после да деламо.
У петак, 16.6.2016. смо направили прве кораке. Имали смо велику част да у нашу школу дође професор Такеши Накано са Токијског универзитета у склопу пројекта Подизање капацитета за анализу и мере смањења дуготрајних органских загађујућих супстанци у Србији. Наши ученици су присуствовали предавању и учествовали у радионицама организованим са циљем упознавања са основним идејама пројекта.
Добили смо неке одговоре и отворили нова питања до чијих одговора ћемо тек доћи.