Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Како ми можемо да допринесемо спасу планете???!!!

Како ми можемо да допринесемо спасу планете?
Прво да научимо, а после да деламо.
У петак, 16.6.2016. смо направили прве кораке. Имали смо велику част да у нашу школу дође професор Такеши Накано са Токијског универзитета у склопу пројекта Подизање капацитета за анализу и мере смањења дуготрајних органских загађујућих супстанци у Србији. Наши ученици су присуствовали предавању и учествовали у радионицама организованим са циљем упознавања са основним идејама пројекта.
Добили смо неке одговоре и отворили нова питања до чијих одговора ћемо тек доћи.