Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

Како ми можемо да допринесемо спасу планете???!!!

Како ми можемо да допринесемо спасу планете?
Прво да научимо, а после да деламо.
У петак, 16.6.2016. смо направили прве кораке. Имали смо велику част да у нашу школу дође професор Такеши Накано са Токијског универзитета у склопу пројекта Подизање капацитета за анализу и мере смањења дуготрајних органских загађујућих супстанци у Србији. Наши ученици су присуствовали предавању и учествовали у радионицама организованим са циљем упознавања са основним идејама пројекта.
Добили смо неке одговоре и отворили нова питања до чијих одговора ћемо тек доћи.