Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2017

ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА, ЂАЧКИХ КЊИЖИЦА И УПИС У АВГУСТОВСКОМ РОКУ

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2017

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за ванредне ученике и допунских испита за септембарско-октобарски испитни рок школске 2017/2018.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 04.9.2017.године до 08.9.2017.године, од 09,30 до 12,30 часова.