Распоред полагања ванредних и допунских испита у јануарско - фебруарском испитном року школске 2017/2018

Термини допунске и додатне наставе

Пријава испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2018

Коригован распоред писаних провера до краја првог полугодишта

Распоред писаних провера до краја првог полугодишта

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2017

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за ванредне ученике и допунских испита за септембарско-октобарски испитни рок школске 2017/2018.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 04.9.2017.године до 08.9.2017.године, од 09,30 до 12,30 часова.