Пријава испита за ученике август 2020

Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

ОБАВЕШТАВАЈУ СЕ УЧЕНИЦИ ДРУГИХ ГИМНАЗИЈА И УГОСТИТЕЉСКО-ТУРИСТИЧКЕ ШКОЛЕ КОЈИ ЋЕ У ШКОЛСКОЈ 2016/2017.ГОДИНИ У НАШОЈ ШКОЛИ ПОХАЂАТИ ЧАСОВЕ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА, ДА ЋЕ СЕ НАСТАВА ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА ОДРЖАВАТИ СУБОТОМ ПОЧЕВ ОД 10.09.2016.ГОДИНЕПО СЛЕДЕЋЕМ РАСПОРЕДУ :

ЗА ПРВИ РАЗРЕД ОД 10,00-11,30 ЧАСОВА,

ЗА ДРУГИ РАЗРЕД ОД 11,30-13,00 ЧАСОВА,

ЗА ТРЕЋИ РАЗРЕД ОД 13,00-14,30 ЧАСОВА.

ЗА ЧЕТВРТИ РАЗРЕД ОД 14,30-16,00 ЧАСОВА.

Обавештење