Распоред писаних провера за други класификациони период 2019_2020

Измењен распоред писаних провера за први класификациони период школске 2019_2020

Кориговани распоред писаних провера за прво тромесечје школске 2019/2020

Распоред ванредних испита у септембарско-октобарском испитном року

Кориговани распоред за први класификациони период 2019/2020

Подела сведочанстава и ђачких књижица после полагања поправних испита, августовски уписни рок

Подела сведочанстава и ђачких књижица, упис наредног разреда, као и обнова године вршиће се 31.08.2016. у 12.30 сати код одељењских старешина.