Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Распоред писаних провера за трећи класификациони период

Подела сведочанстава и ђачких књижица после полагања поправних испита, августовски уписни рок

Подела сведочанстава и ђачких књижица, упис наредног разреда, као и обнова године вршиће се 31.08.2016. у 12.30 сати код одељењских старешина.