Измењени распоред писаних провера за прво тромесечје школске 2018/2019

Измењени распоред писаних провера за први класификациони период школске 2018/2019

Обавештење о настави италијанског језика за ученике других школа

Распоред писаних провера за први квалификациони период

Распоред ванредних и допунских испита у септембарско - октобарском испитном року школске 2018/2019

Подела сведочанстава и ђачких књижица после полагања поправних испита, августовски уписни рок

Подела сведочанстава и ђачких књижица, упис наредног разреда, као и обнова године вршиће се 31.08.2016. у 12.30 сати код одељењских старешина.