Измењени распоред писаних провера за прво тромесечје школске 2018/2019

Измењени распоред писаних провера за први класификациони период школске 2018/2019

Обавештење о настави италијанског језика за ученике других школа

Распоред писаних провера за први квалификациони период

Распоред ванредних и допунских испита у септембарско - октобарском испитном року школске 2018/2019

Допуна распореда испита за ванредне ученике август 2015/16.

ДОПУНА РАСПОРЕДА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ 2015/16 ГОДИНЕ

Биологија 29.8.2016. у 11.00 часова

* О евентуaлним изменама и допунама распореда полагања испита можете се информисати на сајту школе, као и на огласној табли у школи. Измене ће бити објављене најкасније три дана пре одржавања испита.

Љиљана Ђокић