Кориговани распоред за треће тромесечје

Оглас о давању у закуп школског простора

Нови кориговани распоред писаних провера за треће тромесечје.

Пријава испита за ванредне ученике април-мај 2019

Правилник и упутство за израду матурског рада

Допуна распореда испита за ванредне ученике август 2015/16.

ДОПУНА РАСПОРЕДА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ 2015/16 ГОДИНЕ

Биологија 29.8.2016. у 11.00 часова

* О евентуaлним изменама и допунама распореда полагања испита можете се информисати на сајту школе, као и на огласној табли у школи. Измене ће бити објављене најкасније три дана пре одржавања испита.

Љиљана Ђокић