Распоред ванредних испита у септембарско-октобарском испитном року

Кориговани распоред за први класификациони период 2019/2020

Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2019

Допуна распореда испита за ванредне ученике август 2015/16.

ДОПУНА РАСПОРЕДА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ 2015/16 ГОДИНЕ

Биологија 29.8.2016. у 11.00 часова

* О евентуaлним изменама и допунама распореда полагања испита можете се информисати на сајту школе, као и на огласној табли у школи. Измене ће бити објављене најкасније три дана пре одржавања испита.

Љиљана Ђокић