Распоред писаних провера за други класификациони период 2019_2020

Измењен распоред писаних провера за први класификациони период школске 2019_2020

Кориговани распоред писаних провера за прво тромесечје школске 2019/2020

Распоред ванредних испита у септембарско-октобарском испитном року

Кориговани распоред за први класификациони период 2019/2020

Допуна распореда испита за ванредне ученике август 2015/16.

ДОПУНА РАСПОРЕДА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ 2015/16 ГОДИНЕ

Биологија 29.8.2016. у 11.00 часова

* О евентуaлним изменама и допунама распореда полагања испита можете се информисати на сајту школе, као и на огласној табли у школи. Измене ће бити објављене најкасније три дана пре одржавања испита.

Љиљана Ђокић