Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Републичко такмичење из српског језика и језичке културе Тршић 2016.

На Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе одржаном у Тршићу 29. 5. 2016. ученик првог разреда Тодор Мајсторовић освојио је друго место, а на градском прво. Честитамо Тодору на још једној сјајној дипломи и желимо нове успехе!
Похваљујемо и ученице првог разреда Невену Везмар и Катарину Шутановац које су освојиле треће место на градском такмичењу из српског језика и језичке културе.
Сјајни прваци на прави начин поручују: Негујмо и волимо српски језик!