Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

На другој Националној географској олимпијади одржаној у Бањи Радаљ наши ученици Марко Гајић и Тодор Мајсторовић освојили су треће место

На другој Националној географској олимпијади одржаној у Бањи Радаљ од 20. до 22 маја, нашу школу представљали су ученици Марко Гајић 3/5, Станоје Стајић 2/1 и Тодор Мајсторовић 1/7.
Такмичење је трајало три дана и обухватило је проверу знања на општем тесту, теренски рад где су ученици имали задатак да ураде SWOT анализу простора и мултимедијални тест.

У конкуренцији 67 ученика из Србије ученици Марко Гајић и Тодор Мајсторовић освојили су треће место. Честитамо на освојеним наградама и надамо се још бољем успеху следеће године.