Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Теодора Личина 3/5 репрезeнтaтивка Србије на 6. европском првенству шотокан каратеа

Ученица наше школе Теодора Личина из одељења 3/5 као репрезeнтaтивка Србије представљала је нашу државу на 6. европском првенству шотокан каратеа. Такмичење је одржано почетком априла у Нинбергу у Немачкој. У конкуренцији такмичара из 24 европске земље Теодора је освојила бронзану медаљу. Честитамо на изузетном успеху и са нестрпљењем очекујемо резултате са европског првества младих које се одржава ових дана у Нишу.