Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Теодора Личина 3/5 репрезeнтaтивка Србије на 6. европском првенству шотокан каратеа

Ученица наше школе Теодора Личина из одељења 3/5 као репрезeнтaтивка Србије представљала је нашу државу на 6. европском првенству шотокан каратеа. Такмичење је одржано почетком априла у Нинбергу у Немачкој. У конкуренцији такмичара из 24 европске земље Теодора је освојила бронзану медаљу. Честитамо на изузетном успеху и са нестрпљењем очекујемо резултате са европског првества младих које се одржава ових дана у Нишу.