Пријава испита за ученике август 2020

Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

18.5. У Руском дому одржана приредба поводом Дана победе

Приредба поводом Дана победе, на којој су учествовале београдске гимназије и средње школе, одржана је 18.5. у Руском дому.
Испред Гимназије "Свети Сава" наступили су ученици Јагош Милошевић 3/4 и Ана Бијеле 1/7. Ана је рецитовала песму Ане Ахматове уз мизичку пратњу Јагоша на балалајци.