Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Пријава испита за ванредне ученике у јунском року 2016

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за ванредне ученике и допунских испита за јунски испитни рок школске 2015/2016.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 23.05.2016.године до 27.05.2016.године, од 09,30 до 12,30 часова.