Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Прва награда за "Илузију" Тамаре Мартиновић 4-6

На 19. литерарном конкурсу” Гордана Брајовић” који организују Центар за културу и уметност општине Алексинац и "Вечерње новости", ПРВУ награду за причу, у категорији ученика средњих школа, добила је Тамара Мартиновић, ученица 4-6, за причу "Илузија".
Иронично поигравање биографским чињеницама из живота Лазе Костића и њиховим смештањем у контекст антологијске песме "Santa Maria della Salute", у увек актуелној форми дневника, допали су се жирију у саставу: Драган Богутовић, Тања Миленковић, Братислав Милановић, Слободан Станишић, Марина Биорац, Миломир Краговић.