Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Прва награда за "Илузију" Тамаре Мартиновић 4-6

На 19. литерарном конкурсу” Гордана Брајовић” који организују Центар за културу и уметност општине Алексинац и "Вечерње новости", ПРВУ награду за причу, у категорији ученика средњих школа, добила је Тамара Мартиновић, ученица 4-6, за причу "Илузија".
Иронично поигравање биографским чињеницама из живота Лазе Костића и њиховим смештањем у контекст антологијске песме "Santa Maria della Salute", у увек актуелној форми дневника, допали су се жирију у саставу: Драган Богутовић, Тања Миленковић, Братислав Милановић, Слободан Станишић, Марина Биорац, Миломир Краговић.