Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

Разредни испит из италијанског језика за ученике четвртог разреда других гимназија и Угоститељско-туристичке школе

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Дел. бр. 12/12
21.04.2016.године

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавају се ученици четвртих разреда других гимназија и Угоститељско-туристичке школе, који су упућени у нашу школу на полагање разредног испита из италијанског језика, да ће се писмени део испита одржати у суботу 14.05.2016. године са почетком у 15,00 часова, а усмени део испита у суботу 21.05.2016. године са почетком у 14,30 часова.

Пријављивање испита ће бити у рачуноводству школе у периоду од 25.04.2016. до 06.05.2016. године од 11,00 до 13,00 часова.

Ученици треба да доставе:
• упут за полагање разредног испита из школе коју похађају,
• пријаву и записник за полагање разредног испита,
• уверење о положеном испиту (образац бр. 4),

Обрасци пријава, записника и уверења о положеном испиту се могу купити у „просветном прегледу“, ул. дечанска бр. 6.

Љиљана Ђокић