Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

20. сусрети драмских секција гимназија Србије у Крагујевцу

Чланови драмске секције наше Школе ове године су по први пут учествовали на 20. сусретима драмских секција гимназија Србије који се традиционално одржавају у Крагујевцу.
Наши млади глумци су наступили са ауторском представом "Мој начин" и привукли пажњу публике и медија. Имали су прилику да се упознају и друже са вршњацима из целе земље и размене драмска искуства.
Било је дивно у Крагујевцу и како чланови секције истичу "Даћемо све од себе да будемо тамо и следеће године."