Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

20. сусрети драмских секција гимназија Србије у Крагујевцу

Чланови драмске секције наше Школе ове године су по први пут учествовали на 20. сусретима драмских секција гимназија Србије који се традиционално одржавају у Крагујевцу.
Наши млади глумци су наступили са ауторском представом "Мој начин" и привукли пажњу публике и медија. Имали су прилику да се упознају и друже са вршњацима из целе земље и размене драмска искуства.
Било је дивно у Крагујевцу и како чланови секције истичу "Даћемо све од себе да будемо тамо и следеће године."