Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

8.3.2016. У просторијама библиотеке наше школе представљена је "Даница", годишњак Вукове задужбине

8. марта 2016. у просторијама библиотеке наше школе представљена је "Даница", годишњак Вукове задужбине.
У пријатној осмомартовској атмосфери, ученицима се обратио председник Задужбине, проф.др Бошко Сувајџић, представивши им део садржаја "Данице" за 2016.год.
Професор Сувајџић је присутнима прочитао и две песме које се налазе у годишњаку, Малена Бањска Милене Марковић и своју песму Љевишка. Ученици нису крили задовољство што су у прилици да разговарају са аутором о процесу настанка уметничког текста.
Госпођа Љиљана Симић, као представник Задужбине, упознала је домаћине са садржајем "Данице за младе", која излази као посебно издање Вукове задужбине.
Дружење је протекло у пријатној атмосфери, а представници Задужбине су изразили жељу да у наредним бројевима "Данице за младе" објаве и литерарне радове наших ученика.