Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Наша Школа на Сајму образовања одржаном у ОШ "Филип Кљајић Фића" у суботу 12.3.2016.

У суботу 12.3.2016. матуранти наше Гимназије представили су нашу Школу будућим гимназијалцима на 4. Сајму образовања одржаном у ОШ "Филип Кљајић Фића" на Бановом Брду. Сајам је био сјајно организован и врло посећен и од стране основаца, али и њихових родитеља и наставника.

Сигурни смо да ће неко од посетилаца нашег штанда од септембра бити и ученик наше школе.
ДОБРО ДОШЛИ!