Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

5.3.2016. Сајам средњих школа на Вождовцу

Ученици наше гимназије, уз подршку Тима за маркетинг, представили су нашу школу на Сајму средњих школа општине Вождовац, одржаном 5.3.2016. у Основној школи "Филип Филиповић".

Сајам је протекао у најбољем реду. Наши ученици су представили своју школу будућим средњошколцима, одговарали су на њихова питања о школи и дали све потребне информације заинтересованим ђацима и родитељима.