Кориговани распоред за треће тромесечје

Оглас о давању у закуп школског простора

Нови кориговани распоред писаних провера за треће тромесечје.

Пријава испита за ванредне ученике април-мај 2019

Правилник и упутство за израду матурског рада

5.3.2016. Сајам средњих школа на Вождовцу

Ученици наше гимназије, уз подршку Тима за маркетинг, представили су нашу школу на Сајму средњих школа општине Вождовац, одржаном 5.3.2016. у Основној школи "Филип Филиповић".

Сајам је протекао у најбољем реду. Наши ученици су представили своју школу будућим средњошколцима, одговарали су на њихова питања о школи и дали све потребне информације заинтересованим ђацима и родитељима.