Пријава испита за ученике август 2020

Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

5.3.2016. Сајам средњих школа на Вождовцу

Ученици наше гимназије, уз подршку Тима за маркетинг, представили су нашу школу на Сајму средњих школа општине Вождовац, одржаном 5.3.2016. у Основној школи "Филип Филиповић".

Сајам је протекао у најбољем реду. Наши ученици су представили своју школу будућим средњошколцима, одговарали су на њихова питања о школи и дали све потребне информације заинтересованим ђацима и родитељима.