Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

5.3.2016. Сајам средњих школа на Вождовцу

Ученици наше гимназије, уз подршку Тима за маркетинг, представили су нашу школу на Сајму средњих школа општине Вождовац, одржаном 5.3.2016. у Основној школи "Филип Филиповић".

Сајам је протекао у најбољем реду. Наши ученици су представили своју школу будућим средњошколцима, одговарали су на њихова питања о школи и дали све потребне информације заинтересованим ђацима и родитељима.