Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Вукашин Пиштељић, ученик одељења 3/4, освојио је треће место на Државном такмичењу из математике одржаном 5.3.2016. у Краљеву

Државно такмичење из математике, у организацији Друштва математичара Србије, одржано је 05.03.2016. у Краљеву.

На државно такмичење су се пласирала два ученика наше школе: Вукашин Пиштељић, ученик одељења 3/4 и Урош Каралеић, ученик одељења 1/3.

Вукашин је, трећу годину заредом, освојио трећу награду у Б категорији. Освојена награда у трећем или четвртом разреду даје право на упис било ког државног факултета на ком се на пријемном полаже математика, без полагања пријемног испита, са максималним бројем поена. Честитамо Вукашину!

Поносни смо на успех наших ученика, желимо им срећу у наредним такмичењима и надамо се да ће и други ученици наше школе следити њихов пример.