Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Са "Сремушом" почетком новембра традиционално пешачење на Голији

Први викенд новембра био је резервисан за традиционално пешачење заинтересованих ученика и наставника на Голији. Ученици су имали прилику да на лицу места савладају кратки програм ноћне оријентације.
Организована су едукативна предавања о заштити Природе са посебним освртом на природни резерват Голије. Ученике су водили професори Нада Еремија, Маријана Бјековић и Дарко Бајић.

На научно – популаран начин ученици су упознати са богатством самоникле јестиве Природе у Србији.
Кроз овај тродневни програм покушали смо да повежемо децу из урбаних средина са природом и унапредимо здравствене навике савременог начина живота. Посетили смо и манастир Студеницу и органску фарму млека у селу Шароње.