Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

Са "Сремушом" почетком новембра традиционално пешачење на Голији

Први викенд новембра био је резервисан за традиционално пешачење заинтересованих ученика и наставника на Голији. Ученици су имали прилику да на лицу места савладају кратки програм ноћне оријентације.
Организована су едукативна предавања о заштити Природе са посебним освртом на природни резерват Голије. Ученике су водили професори Нада Еремија, Маријана Бјековић и Дарко Бајић.

На научно – популаран начин ученици су упознати са богатством самоникле јестиве Природе у Србији.
Кроз овај тродневни програм покушали смо да повежемо децу из урбаних средина са природом и унапредимо здравствене навике савременог начина живота. Посетили смо и манастир Студеницу и органску фарму млека у селу Шароње.