Кориговани распоред за треће тромесечје

Оглас о давању у закуп школског простора

Нови кориговани распоред писаних провера за треће тромесечје.

Пријава испита за ванредне ученике април-мај 2019

Правилник и упутство за израду матурског рада

Са "Сремушом" почетком новембра традиционално пешачење на Голији

Први викенд новембра био је резервисан за традиционално пешачење заинтересованих ученика и наставника на Голији. Ученици су имали прилику да на лицу места савладају кратки програм ноћне оријентације.
Организована су едукативна предавања о заштити Природе са посебним освртом на природни резерват Голије. Ученике су водили професори Нада Еремија, Маријана Бјековић и Дарко Бајић.

На научно – популаран начин ученици су упознати са богатством самоникле јестиве Природе у Србији.
Кроз овај тродневни програм покушали смо да повежемо децу из урбаних средина са природом и унапредимо здравствене навике савременог начина живота. Посетили смо и манастир Студеницу и органску фарму млека у селу Шароње.