Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

12.10 -16.10.2015. НЕДЕЉА ПРОГРАМИРАЊА

Позивамо све заинтересоване ученике наше школе да се укључе у недељу програмирања од 12.10 -16.10.2015.

Europe Code Week 2015

Активности и нашој школи: