Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2019

АВГУСТОВСКИ РОК: ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА И УПИС

Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Пријава испита за август 2015.

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за августовски испитни рок школске 2015/2016. године ће се примати у секретаријату Школе почев од 03.08.2015. до 07.08.2014. године, од 09,30 до 12,30 часова.