Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

3.7. И на плус тридесет у гимназији се вредно ради!

И док наши ученици одмарају на заслуженом распусту, у нашој школи су и даље активности свакодневне: одржавамо седнице стручних органа школе, пишемо извештаје, анализирамо, процењујемо... у жељи да следеће године сви будемо још бољи.

У понедељак 6. и 7. јула уписујемо нову генерацију првака.
Свим новим ученицима желимо добродошлицу у нашу школу добрих вибрација и честитамо на упису.
Од понедељка 13.7. и ми одрасли идемо на заслужене годишње одморе.
Видимо се у септембру!