Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

16.6.2015. Предавање "Од Београда до Силиконске долине"

ИТ стручњак Небојша Шабовић, који је радио за најпрестижније светске ИТ фирме, Палм, Гугл, Линкдин, одржао мотивационо предавање за ученике другог и трећег разреда „Од Београда до Силиконске долине“.

Кроз занимљиву презентацију, засновану на личном исуству, наши ученици су имали прилику да се упознају са разликом између наших и америчких факултета и могућностима да се упишу на "буџет" најпрестижнијих светских факултета: улогом Истраживачке станице "Петница", тестовима које је потребно урадити и потребним поенима, напорним радом који је потребно уложити, али и како се сав уложени труд вишеструко врати.