Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

6.6.2015. Изванредан успех наших дебатних тимова на дебатном такмичењу "Бандебата"

На дебатном такмичењу "Бендебата", одржаном у суботу 6.06.2015. у "Тринаестој београдској гимназији" наша школа учествовала је са два дебатна тима.
Први тим, у саставу: Ана Весић III7, Миљан Ђорђевић III2 и Матија Љубеновић III2, освојио је друго место!
Тим у саставу: Невена Вулићевић I5 и Марија Ћирковић III3, освојио је треће место.
Чињеница да су ривалски тимови имали неупоредиво више искуства, вештине и стажа у дебатовању чини да смо додатно поносни на освојени пласман.
Са истим ентузијазмом и жаром настављамо са радом Дебатног клуба радујући се новим изазовима.