Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

6.6.2015. Изванредан успех наших дебатних тимова на дебатном такмичењу "Бандебата"

На дебатном такмичењу "Бендебата", одржаном у суботу 6.06.2015. у "Тринаестој београдској гимназији" наша школа учествовала је са два дебатна тима.
Први тим, у саставу: Ана Весић III7, Миљан Ђорђевић III2 и Матија Љубеновић III2, освојио је друго место!
Тим у саставу: Невена Вулићевић I5 и Марија Ћирковић III3, освојио је треће место.
Чињеница да су ривалски тимови имали неупоредиво више искуства, вештине и стажа у дебатовању чини да смо додатно поносни на освојени пласман.
Са истим ентузијазмом и жаром настављамо са радом Дебатног клуба радујући се новим изазовима.