Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Разредни испит за ученике који похађају наставу из италијанског језика јун 2015

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

ОБАВЕШТАВАЈУ СЕ УЧЕНИЦИ ДРУГИХ ГИМНАЗИЈА И УГОСТИТЕЉСКО-ТУРИСТИЧКЕ ШКОЛЕ КОЈИ ЋЕ У ШКОЛСКОЈ 2014/2015.ГОДИНИ У НАШОЈ ШКОЛИ ПОХАЂАТИ ЧАСОВЕ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА, ДА ЋЕ СЕ УСМЕНИ ДЕО РАЗРЕДНОГ ИСПИТА ИЗ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА ОДРЖАТИ ПО РАСПОРЕДУ КОЈИ ЈЕ У ПРИЛОГУ.