Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Треће место на градском такмичењу из верске наставе!

9.5. у Школи за негу лепоте одржано је општинско такмичење из верске наставе. Тим Гимназије "Свети Сава" - Софија Ћирјаковић 3/5, Софија Јовановић 3/7, Војислав Пејушковић 3/2 и Јанко Матић 3/2, предвођен вероучитељицом Драганом Тодоровић, пласирао се на градско такмичење.
16.5. на Богословском факултету одржано је градско такмичење, на којем је тим наше Гимназије освојио треће место.