Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Треће место на градском такмичењу из верске наставе!

9.5. у Школи за негу лепоте одржано је општинско такмичење из верске наставе. Тим Гимназије "Свети Сава" - Софија Ћирјаковић 3/5, Софија Јовановић 3/7, Војислав Пејушковић 3/2 и Јанко Матић 3/2, предвођен вероучитељицом Драганом Тодоровић, пласирао се на градско такмичење.
16.5. на Богословском факултету одржано је градско такмичење, на којем је тим наше Гимназије освојио треће место.