Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Пројекат: Интернест, Медијска писменост

Ове године бавимо се посматрањем медија, познатијим по називу медијски мониторинг.
Урадили смо анкету "Тинејџери и медијски мониторинг", посматрали присуство Дома омладине у одабраним медијима и утицај медија на омладину и језичку културу.
Истраживање смо спровели у току априла месеца, а резултате приказали кратким филмом и презентацијама које можете погледати. Очекујемо одличне реакције! Видимо се ускоро на промоцији/дебати где бисмо волели да чујемо и Ваше мишљење!
Интернест тим 2015: Марија Симић, Асја Ригонат, Јелена Васиљевић, Марија Стошић и Јована Милосављевић

Анкета: Тинејџери и медијски мониторинг

Медијски мониторинг: Утицај медија на омладину и језичку културу