Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

14.5.2015. Глумац Тихомир Арсић одржао радионицу за наше ученике „Од Куманова до Кајмакчалана“.

Данас је у нашој школи глумац Тихомир Арсић одржао радионицу под називом „Од Куманова до Кајмакчалана“.
Користећи се вештинама своје професије, господин Арсић је на пријемчив начин успео да приближи ученицима догађаје који су обележили период националне историје од Првог балканског рата до краја Првог светског рата.
Оживљавајући анегдоте и исповести савременика приближио је ученицима овај период и код њих изазвао емпатију према људима који су се нашли у Великом рату.
Закључци ове радионице недвосмислено упућују на значај, како ослободилачких ратова, тако и Великог рата, за држатвотворну историју Републике Србије, као и на њено место у савременој историји