Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Изванредан успех на „Књижевној олимпијади“ 2015.

На Републичкој смотри „Књижевна олимпијада“ 2015. одржаној у Сремским Карловцима ученици наше школе постигли су изванредан успех.
У категорији ученика трећег разреда, Петар Видосављевић, ученик 3-6 је освојио треће место, а Лидија Радаковић, ученица 3-5 пето место.
„Књижевна олимпијада“ је такмичење које обухвата наставни програм из српског језика и књижевности прве, друге и треће године, што захтева континуитет и посвећеност у раду, па је постигнути успех још блиставији.
ЧЕСТИТАМО!