Кориговани распоред ванредних испита у септембарско-октовбарском испитном року школске 2023/24. године.

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи

Распоред ванредних испита у септембарско-октобарском року школске 2023/24. године.

10.5. Финале у беседништву на Белом двору

Наш матурант (ученик природно-математичког смера) Владимир Јевтић је 10. маја учествовао у финалу такмичења у беседништву на Белом двору и освојио посебну награду.
У конкуренцији од преко 40 учесника (од којих је у финалу учествовало 15), Владимиру, који се такмичио са ученицима друштвеног смера и студентима Правног и Богословског факултета, припала је посебна похвала.
Ми смо поред Владе, поносни и на Немању Милошевића, Марка Камперелића и Срђу Латиновића који су, мада нису ушли у финале, дошли да подрже свог друга у Белом двору.
Господо матуранти, честитамо.