Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

25.4.2015. Спортска субота Гимназије "Свети Сава" на Ади

Лепо време, добро расположење и много уложене енергије обележили су спортски дан наше школе у суботу 25.4.2015. на Ади. Циљ, да свако направи круг око Аде (око 8km), у једној од 4 спортске категорије: пешачење, трчање, вожња бициклом или ролерима је у потпуности остварен.