Распоред ванредних испита у септембарско-октобарском испитном року

Кориговани распоред за први класификациони период 2019/2020

Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2019

Од понедељка 27.4.2015. нормализација наставе!

Поштовани ученици, наставници и родитељи,
Од понедељка, 27. априла 2015. године настава ће бити нормализована са часовима у трајању од 45 минута.
Настава у преподневној смени траје од 7.45 до 13.50 сати, а настава у послеподневној смени траје од 14 до 20.10 сати.
Распоред часова имате на сајту.