Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Наша Гимназија на Београдском маратону 2015.

Секција "Атлетика – прихвати изазов", под руководством проф. Катарине Срејић, има око 20 сталних чланова, ученика наше школе. У сарадњи са Земунском гимназијом, прецизније њиховим удружењем „Матуранти маратонци“, секција је успела да испуни главни задатак: истрчати полумаратон.
Дана 18.04.2015. троје ученика је истрчало Београдски Полумаратон (21км):
Бијелић Марија, 1/7
Шкембаревић Матија, 1/5
Тренчић Светислав, 4/1.
Осим њих, очекивања су испунили и ученици који су се опробали у „Трци задовољства“ (5км):
Прокић Тамара 1/5,
Дунић Милан 1/5,
Трпковић Ања 2/3,
Радовић Марија 2/4,
Грубор Тамара 2/4,
Бероња Урош 2/4,
Едхемовић Марко 2/4.
Остали чланови секције који због разних околности (повреда, болести, лоших временских услова) нису активно учествовали у тркама, својим присуством и бодрењем су показали да схватају значај овог догађаја и свега што је рађено претходних 7 месеци у оквиру секције.