Распоред полагања ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2019-2010. године

ОБАВЕШТЕЊЕ полагање разредног испита из италијанског језика за ученике четвртих разреда других гимназија и угоститељско-туристичке школе

ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ И ДОПУНСКИХ ИСПИТА ЗА УЧЕНИКЕ СТАРИЈЕ ОД 17 ГОДИНА МАЈСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2019/2020.ГОДИНЕ

Полагање пријемних испита за упис у специјализоване средње школе и одељења

Распоред писаних провера

Изванредан успех наших ученика на овогодишњем књижевном конкурсу Фондације „Борислав Пекић“ и Треће београдске гимназије

На овогодишњем књижевном конкурсу Фондације „Борислав Пекић“ и Треће београдске гимназије ученици наше школе су остварили изванредан успех. У конкуренцији најбољих прозних радова прву награду добила је Тамара Мартиновић ученица 3-6 за причу „Илузија“, а наше поете су освојиле чак две награде и то, другу надраду за песму „Боже“, освојила је Јелена Васиљевић, ученица 3-6, а трећа награда за поезију припала је Петру Видосављевићу, такође ученику 3-6.

Честитамо им!!