Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Изванредан успех наших ученика на овогодишњем књижевном конкурсу Фондације „Борислав Пекић“ и Треће београдске гимназије

На овогодишњем књижевном конкурсу Фондације „Борислав Пекић“ и Треће београдске гимназије ученици наше школе су остварили изванредан успех. У конкуренцији најбољих прозних радова прву награду добила је Тамара Мартиновић ученица 3-6 за причу „Илузија“, а наше поете су освојиле чак две награде и то, другу надраду за песму „Боже“, освојила је Јелена Васиљевић, ученица 3-6, а трећа награда за поезију припала је Петру Видосављевићу, такође ученику 3-6.

Честитамо им!!