Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Изванредан успех наших ученика на овогодишњем књижевном конкурсу Фондације „Борислав Пекић“ и Треће београдске гимназије

На овогодишњем књижевном конкурсу Фондације „Борислав Пекић“ и Треће београдске гимназије ученици наше школе су остварили изванредан успех. У конкуренцији најбољих прозних радова прву награду добила је Тамара Мартиновић ученица 3-6 за причу „Илузија“, а наше поете су освојиле чак две награде и то, другу надраду за песму „Боже“, освојила је Јелена Васиљевић, ученица 3-6, а трећа награда за поезију припала је Петру Видосављевићу, такође ученику 3-6.

Честитамо им!!