Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

26.4.2015. Хуманитарни турнир!

26.04.2015. године у Гимназији "Свети Сава" одржаће се хуманитарни турнир за незбринуту децу из Звечанске улице. Учешће по учеснику је 200 динара, играће се баскет 3 на 3 и фудбал 4+1, али можете имати и резерве. Турнир ће почети у 12:00h. Учесници ће накнадно бити обавештени о редоследу утакмица. Пријаве до 22.04.2015.

Питања и пријаве можете слати на:

turnir.sava@gmail.com

тел: 064 444 44 19

или се јавити ученицима 4-7 Дамњановић Богдану, Петровић Катарини и Смиљанић Маргарети.

Пријатељи и гости турнира: Влада Вуксановић, Марбо, Вода-вода и кафић Аква-ски Ада.

Буди и ти хуман! Видимо се!