Распоред полагања ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2019-2010. године

ОБАВЕШТЕЊЕ полагање разредног испита из италијанског језика за ученике четвртих разреда других гимназија и угоститељско-туристичке школе

ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ И ДОПУНСКИХ ИСПИТА ЗА УЧЕНИКЕ СТАРИЈЕ ОД 17 ГОДИНА МАЈСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2019/2020.ГОДИНЕ

Полагање пријемних испита за упис у специјализоване средње школе и одељења

Распоред писаних провера

26.4.2015. Хуманитарни турнир!

26.04.2015. године у Гимназији "Свети Сава" одржаће се хуманитарни турнир за незбринуту децу из Звечанске улице. Учешће по учеснику је 200 динара, играће се баскет 3 на 3 и фудбал 4+1, али можете имати и резерве. Турнир ће почети у 12:00h. Учесници ће накнадно бити обавештени о редоследу утакмица. Пријаве до 22.04.2015.

Питања и пријаве можете слати на:

turnir.sava@gmail.com

тел: 064 444 44 19

или се јавити ученицима 4-7 Дамњановић Богдану, Петровић Катарини и Смиљанић Маргарети.

Пријатељи и гости турнира: Влада Вуксановић, Марбо, Вода-вода и кафић Аква-ски Ада.

Буди и ти хуман! Видимо се!