Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

8.4.2015. Уз музику и добро расположење пролећним концертом најављен је предстојећи распуст!

8.4.2015. на трећем спрату школе у оквиру слободних активности музичке културе одржан је пролећни концерт наших ученица и ученика, којима су се придружиле и професорке: Мирјана Виденовић, Милена Кекић, Јасмина Ковачевић, Тијана Јовановић, Данијела Живановић и Ана Милић.