Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

8.4.2015. Уз музику и добро расположење пролећним концертом најављен је предстојећи распуст!

8.4.2015. на трећем спрату школе у оквиру слободних активности музичке културе одржан је пролећни концерт наших ученица и ученика, којима су се придружиле и професорке: Мирјана Виденовић, Милена Кекић, Јасмина Ковачевић, Тијана Јовановић, Данијела Живановић и Ана Милић.