Пријава испита за ученике август 2020

Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

Ученици са "Сремушом" на Голији!

Током првог викенда новембра организован је тродневни излет "Сремуша"по посебном програму на планини Голија. Ученици су имали прилику да на лицу места савладају кратки програм ноћне оријентације. Организована су едукативна предавања о заштити Природе са посебним освртом на природни резерват Голије.

Кроз научно – популаран начин, ученици су упознати са богатством самоникле јестиве Природе у Србији. Кроз овај тродневни програм покушали смо да повежемо децу из урбаних средина са природом и унапредимо здравствене навике савременог начина живота.
Посетили смо и манастир Студеницу и органску фарму млека у селу Шароње.