Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Ученици са "Сремушом" на Голији!

Током првог викенда новембра организован је тродневни излет "Сремуша"по посебном програму на планини Голија. Ученици су имали прилику да на лицу места савладају кратки програм ноћне оријентације. Организована су едукативна предавања о заштити Природе са посебним освртом на природни резерват Голије.

Кроз научно – популаран начин, ученици су упознати са богатством самоникле јестиве Природе у Србији. Кроз овај тродневни програм покушали смо да повежемо децу из урбаних средина са природом и унапредимо здравствене навике савременог начина живота.
Посетили смо и манастир Студеницу и органску фарму млека у селу Шароње.