Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

На државном такмичењу из математике Вукашин Пиштељић, 2-4, освојио је трећу награду, а Лука Павловић, 3/4, похвалу (четврто место).

Државно такмичење из математике, 57. по реду, у организацији Друштва математичара Србије, одржано је 28.02.2015. у Зајечару.
Нашу школу представљали су: Вукашин Пиштељић, ученик одељења 2-4 и Лука Павловић, ученик одељења 3-4.
Вукашин је, као и прошле године, освојио трећу награду а Лука четврту (похвала). Поносни смо на успех наших ученика, желимо им срећу у наредним такмичењима и надамо се да ће и други ученици наше школе следити њихов пример.