Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Општинско такмичење из историје у суботу 21.3.2015. у 10часова

Обавештавају се ученици и наставници историје да ће се Општинско такмичење из историје 2014/15. за територију Општине Савски венац одржати у Гимназији "Свети Сава" у суботу 21.3.2015. са почетком у 10часова. Молимо наставнике историје да дођу у пратњи својих ученика.