Пријава испита за ученике август 2020

Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

Општинско такмичење из историје у суботу 21.3.2015. у 10часова

Обавештавају се ученици и наставници историје да ће се Општинско такмичење из историје 2014/15. за територију Општине Савски венац одржати у Гимназији "Свети Сава" у суботу 21.3.2015. са почетком у 10часова. Молимо наставнике историје да дођу у пратњи својих ученика.