Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Met Mobile Challenge 2015 - две екипе наше школе у финалу!

Две екипе наших ученика пласирале су се у финале такмичења Met Mobile Challenge 2015 у организацији Универзитета Метроплитан и компанијом Мајкрософт Србија које ће се одржати 7.3.2015. У првој екипи су ученици Лазар Јовановић, Вук Давидовић, Никола Војновић, Ирина Веселиновић, са апликацијом - Defanious, а у другој Иван Пантовић, Александар Милићев, Сава Крагуљ и Александар Тендјер са апликацијом - My study.
Учесници такмичења су имали прилику да присуствују радионицама које су им омогућиле да савладају основне технике за развој мобилних апликација и да уз помоћ ментора развију идејно решење мобилне апликације. Радови се могу видети на фб страни MET MOBILE CHALANGE.