Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

3.2.2015. Пријављивање за "БУДИ МУШКО КЛУБ"

Прве активности пројекта Буди мушко реализоване су по плану. Спроведено је истраживање, обрађени су подаци и информисани су и наставници и ученици и родитељи о резултатима истраживања. У Школи је одржана презентације "Буди Мушко Клуба" и програма за ученике, као и јавна акција са циљем промовисања и “регрутовања” полазника тренинга за “Буди мушко” вршњачке едукаторе.
Интересовање ученика је било велико, ученици су се у великом броју пријавили да буду полазници тренинга, а биће одабрано њих око 25.