Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

28.1.2015. Дан културе - завршетак Светосавских дана

28.1. Даном културе завршили смо овогодишње Светосавске дане. На трећем спрату Школе уприличен је концерт - "Музички предах", а у библиотеци школе организована је промоција књиге наше ученице Лапчевић Анастасије 4/7. Стручно веће страних језика припремило је филм о дигиталном насиљу.
У публици је било много ученика и професора, а нису изостали ни ђачки родитељи.