Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

"Загрљај је важан за здравље"

У оквиру Фестивала науке, чланови "Клуба здравијег живота" и Психолошке секције спровели су акцију „Загрљај је важан за здравље“, која је имала за циљ да подсети ученике и професоре на чаробну моћ загрљаја.
Жеља је била да усмеримо пажњу на све лепо што у животу имамо и да истакнемо колико су подршка, лепа реч и загрљај важни за правилно одрастање и свакодневно функционисање.
Ученици су овом приликом, свима који су се укључили у акцију, делили беџеве, специјално дизајниране за ову прилику.