Кориговани распоред за треће тромесечје

Оглас о давању у закуп школског простора

Нови кориговани распоред писаних провера за треће тромесечје.

Пријава испита за ванредне ученике април-мај 2019

Правилник и упутство за израду матурског рада

"Загрљај је важан за здравље"

У оквиру Фестивала науке, чланови "Клуба здравијег живота" и Психолошке секције спровели су акцију „Загрљај је важан за здравље“, која је имала за циљ да подсети ученике и професоре на чаробну моћ загрљаја.
Жеља је била да усмеримо пажњу на све лепо што у животу имамо и да истакнемо колико су подршка, лепа реч и загрљај важни за правилно одрастање и свакодневно функционисање.
Ученици су овом приликом, свима који су се укључили у акцију, делили беџеве, специјално дизајниране за ову прилику.