Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Фестивал науке 26.1.2015.

26.1.2015. организован је Фестивал науке, на којем су изведени интересантни, едукативни огледи из физике и хемије.
Млади физичари, уз помоћ професора Шнебле и Саше, су приказали и објаснили интересантне физичке феномене.
Истовремено хемичари су се потрудили да помислимо да је ту можда „умешала прсте“ и алхемија, или је њихово поигравање бојама, димом, пламеном и сличним појавама понекад тако изгледало.