Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Фестивал науке 26.1.2015.

26.1.2015. организован је Фестивал науке, на којем су изведени интересантни, едукативни огледи из физике и хемије.
Млади физичари, уз помоћ професора Шнебле и Саше, су приказали и објаснили интересантне физичке феномене.
Истовремено хемичари су се потрудили да помислимо да је ту можда „умешала прсте“ и алхемија, или је њихово поигравање бојама, димом, пламеном и сличним појавама понекад тако изгледало.