Пријава испита за ученике август 2020

Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

У организацији стручног већа биологије организовано је дружење са кућним љубимцима 26.1.2015.

За Светосавске дане биолози су нам ове године припремили дружење са кућним љубимцима.
Наши ученици и наставници повели су у школу њихове најбоље пријатеље: куце, мацу, једна игуаница је посетила школу, а показали смо свима да мала чинчила треба да се пази и мази, а не да се носи као бунда.
Захваљујемо се кућним љубимцима на показаном стрпљењу и толеранцији за време овог лепог дружења.