Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Утакмица у баскету између ученица и професорки!

Ове године, уместо традиционалне одбојкашке утакмице измеђи ученица и професорки, женске екипе одмериле су снаге у баскету. Професорске боје браниле су професорке: физичког васпитања Каћа, рачунарства и информатике Сања, хемије Јадранка и руског језика Маријана, уз здушну подршку судије - професора Моме. Било је напето, борбено, а победио је спорт пре свега!